سبد پلاستیکی در تهران-جعبه پلاستیکی در تهران

سبد پلاستیکی در تهران-جعبه پلاستیکی در تهران

تولید کننده طرح های مختلف سبد پلاستیکی به دلیل کارایی های متفاوت اعم از سبد میوه، سبد حمل مرغ، سبد لبنیاتی، سبد کشتارگاه، سبد ماهی و میگو، سبد نان و سبزیجات، سبد انگور و خرما و … آن انجام می شود.

توليدکننده انواع سبد پلاستیکی قطعات صنعتي پلاستيکيسبد پلاستیکیسبد حمل مرغ-سبد حمل مرغ زنده-قفس حمل مرغ-جعبه پلاستیکی

همان گونه که ابعاد سبد ها مختلف است، طراحی های آنان هم بر همین اساس متنوع می باشد. تولیدی ها برای این که سبدهای میوه کاربردهای متفاوتی داشته باشند، به آنان طرح های گوناگونی می دهند. از جمله طرح هایی که می توان در بازار مشاهده کرد، این ها هستند:

  • سبد پلاستیکی با طرح دیواره کوتاه
  • سبد پلاستیکی با طرح دیواره های بلند
  • سبد پلاستیکی کوچک
  • سبد پلاستیکی بزرگ
  • سبد پلاستیکی برای جای دادن سیب، گلابی، هلو، پرتقال و غیره

این طرح های متفاوت باعث شده تا کارایی سبدها بالا برود و خرید فروش آن نیز رونق بگیرد.

سبد پلاستیکی در تهران-جعبه پلاستیکی در تهران

سبد پلاستیکی در تهران-جعبه پلاستیکی در تهران

این سبدها جایگزین خوبی به جای سبد های چوبی هستند زیرا نیاز به قطع بی رویه درختان کمتر می شود این سبدها در انواع جعبه پلاستیکی صنعتی٬ خانگی٬ عمومی تولید می شوند و براساس کاربردی که دارند در سایز ها و کیفیت مختلف عرضه میشوند. بیشترین تولیدات این جعبه های پلاستیکی مربوط به جعبه میوه پلاستیکی است .

در مرغداری و دام و طیور٬ باغداری٬ صنایع٬ بیمارستانها٬ کارگاههای تولیدی٬ رستوران٬ لبنیاتی ها و غیره کاربرد دارد سبد پلاستیکی بزرگ تولید شده مخصوص استفاده در صنعت است و سبدهای کوچک فانتزی و زیبا که در خانه ها استفاده می شود.

فروش جعبه پلاستیکی در رنگ ها و سایز های مختلف عرضه می شود ابعاد این جعبه ها نشان دهنده میزان مواد جای داده شده در آن ها هستند.

Rate this post